Vila Baltica Chales
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Vila Baltica Chales Campos do Jordão με 7 δωμάτια που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τον Καταρράκτη Ducha de Prata, παρακινεί τους επισκέπτες να εξερευνήσουν διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.
Τα πολιτιστικά αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Μουσείο Felicia Leirner, που βρίσκεται σε απόσταση 6 χλμ. Η σαλέ απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία του Sao Benedito, ένα αξιοθέατο που είναι δημοφιλές στους προσκυνητές και τους τουρίστες.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Μεγάλες πετσέτες μπάνιου επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.
Η Vila Baltica Chales έχει τραπεζαρία με ψυγείο, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν την ιταλική κουζίνα στο Hamburgueria Container, που απέχει 12 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Στις επιλογές μεταφοράς στην περιοχή περιλαμβάνεται ο σιδηροδρομικός σταθμός Emilio Ribas, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Belvedere2,5 χλμ.
- Salesianos4854 χλμ.
- Tarundu4709 χλμ.
- Πύλη της Πόλης4050 χλμ.
- Grove Of Silence3988 χλμ.
- Mirante do Lajeado3965 χλμ.
- Pronto Socorro de Campos do Jordao4528 χλμ.
- Τελεφερίκ2,3 χλμ.
- Belvedere Vista Chinesa4838 χλμ.
- Μπιραρία Baden Baden2,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos86 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Emilio Ribas1,8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Δείπνο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Ο μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Vila Baltica Chales;
Η Vila Baltica Chales απέχει 90 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Vila Baltica Chales;
Το κόστος διαμονής σε η Vila Baltica Chales αποτελεί 80$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Vila Baltica Chales;
Οι πελάτες της η Vila Baltica Chales είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.